نصب و راه اندازی دستگاه پیکنومتر گازی و بلین اتوماتیک در شرکت سنگ آهن گهر زمین

با توجه به روند توسعه شتابان صنعت فولاد کشور در سال های اخیر و نیاز به تکمیل زنجیره فولاد برای جلوگیری از خام فروشی، شرکت امید پترو انرژی خاوران در تلاش است تا با ارائه مجموعه کاملی از تجهیزات آزمایشگاهی صنعت فولاد با فناوری روز دنیا، نقش خود را در بهره وری هرچه بیشتر این صنعت ایفا کند.
دستگاه پیکنومتر گازی، محصول دانش بنیان شرکت امید پترو انرژی خاوران می‌باشد که برای اولین بار در کشور توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. این دستگاه که حجم و چگالی واقعی پودرها و جامدات متخلخل را اندازه گیری می‌کند، یک تجهیز پرکاربرد در فرآیند تحقیق، توسعه و کنترل کیفیت سنگ آهن، کنسانتره و گندله سنگ آهن می‌باشد. دستگاه بلین اتوماتیک که برای اندازه گیری میزان نرمی پودرهای صنعتی به کار می رود،با مکانیزم U و طراحی متمایز، دیگر محصول فناورانه این شرکت می باشد.

نصب و راه اندازی دستگاه پیکنومتر گازی و بلین اتوماتیک در شرکت سنگ آهن گهر زمین

با توجه به روند توسعه شتابان صنعت فولاد کشور در سال های اخیر و نیاز به تکمیل زنجیره فولاد برای جلوگیری از خام فروشی، شرکت امید پترو انرژی خاوران در تلاش است تا با ارائه مجموعه کاملی از تجهیزات آزمایشگاهی صنعت فولاد با فناوری روز دنیا، نقش خود را در بهره وری هرچه بیشتر این صنعت ایفا کند. دستگاه پیکنومتر گازی، محصول دانش بنیان شرکت امید پترو انرژی خاوران می‌باشد که برای اولین بار در کشور توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. این دستگاه که حجم و چگالی واقعی پودرها و جامدات متخلخل را اندازه گیری می‌کند، یک تجهیز پرکاربرد در فرآیند تحقیق، توسعه و کنترل کیفیت سنگ آهن، کنسانتره و گندله سنگ آهن می‌باشد. دستگاه بلین اتوماتیک که برای اندازه گیری میزان نرمی پودرهای صنعتی به کار می رود،با مکانیزم U و طراحی متمایز، دیگر محصول فناورانه این شرکت می باشد.
بلین اتوماتیک, پیکنومتر گازی, تجهیزات عمومی, صنایع معدنی و فلزی, معدنی و صنعتی گل‌گهر
keyboard_arrow_up